דלתות עץ

 

האדם מצליח להפיק תועלת רבה ממינים שונים של עצים. האדם משתמש בפירות העץ, בתוצרים אחרים של העץ כמו שמן, שרף, צוף או גומי אשר מופקים בתוך העץ ובעץ כחומר גלם לייצור.

עץ הוא חומר הגלם נפוץ ביותר בשימוש בדלתות ומסגרות לחלונות. העץ נחשב לקל לעיצוב ולחומר עמיד יחסית בפני תנאי הטבע ולכן יש לו שימושים רבים נוספים.

שימושי העץ

עץ הוא חומר הגלם העיקרי לעיצוב מדפים וארונות. העובדה כי החומר קל לעיצוב וניתן לשינוי ללא מאמץ מיוחד הופכת אותו לחומר גלם נבחר.

העץ הוא גם חומר גלם לרצפות. רצפת הפרקט העשויה מעץ הינה אופנתית ומשרה אוירה נעימה ולכן לקוחות רבים בוחרים לרצף את ביתם בה.

עץ הוא חומר גלם קל יחסית לבטון ומתכות שונות ולכן כלי שיט רבים בנויים מעץ.

כדי ללמוד עוד על דלתות ומסגרות מעץ רצוי לבקר בקישור הבא: דלתות עץ.

העץ, למרות זמינותו, מחירו הזול והקלות שבה ניתן לעצב אותו, אינו עמיד בפני הנזקים שעלולים להיגרם לו כתוצאה מעישון. לכן מי שבביתו ישנם דלתות עץ, או רהיטי עץ שונים צריך לשקול להפסיק לעשן.

אחד הכלים שנמצאו כיעילים ביותר להפסקת העישון היא הסיגריה האלקטרונית. סיגריה אלקטרונית היא למעשה מכשיר חשמלי אשר מדמה את פעולת העישון החל מתהליך הנשיפה ועד אפילו לדמיון הוויזואלי של בעירת הסיגריה. הסיגריה האלקטרונית אינה מזיקה לבריאות ואמורה להוות תהליך איטי (יחסית) ובטוח אל הפסקת העישון אחת ולתמיד. כדי ללמוד עוד על הסיגריה האלקטרונית ועל הקשר בין עבודות מלחיצות כמו עריכת דין  והצורך לעשן ניתן לבקר בקישור הבא: http://www.mits.co.il/myopinion/2013/01/17/סיגריות-אלקטרוניות-ועורכי-דין/

 

 

תריסי עץ וסיגריות אלקטרוניות

מתעניין בתריסי עץ וסיגריות אלקטרוניות? לחץ כאן
מי שמטייל בערי אירופה, מתפעל בודאי מן הבתים היפים, אשר את חזיתם מעטרים חלונות עם תריסי עץ בצבע טבעי או בשלל צבעי הקשת. צמודות לחלונות בדרך כלל אדניות פורחות וצבעוניות, והמראה ביתי ונעים למראה. גם בישראל בעבר היו נהוגים תריסי עץ, אך המצאת הפלסטיק והנטייה של תריסי העץ להתבלות במהרה גרמו לכך שתריסי הפלסטיק החליפו במשך שנים רבות את תריסי העץ. בעשורים האחרונים נושא עיצוב הבית והחשיבות של החומרים מהם עשויים פריטי הבית השונים הפכו למשמעותיים עבור אנשים הבונים בית חדש או משפצים את ביתם. עם חזרת החשיבות של עיצוב הבית והאסתטיקה שלו, חזרו לאופנה גם תריסי העץ. תריסי העץ של היום עשויים בצורה איכותית ומקצועית יותר, וכן מכילים אלמנטים השומרים עליהם לאורך זמן.

סוגים שונים של תריסי עץ

ישנם סוגים שונים של תריסי עץ: תריסי עץ גלילה, תריסי עץ עם צירים, ותריסי פתיחה שונים בהם תריסים עם שלב קבוע, תריסים עם שלב מתכוונן, תריסים עם פשפש (ממש כמו תריסים של פעם) ועוד.

תריסי העץ עשויים מסוגי עץ שונים, ביניהם: עץ אורן, עץ ארז, עץ המלוק ועץ דוגלאס. סוגי עץ אלה מתאימים מאד ואף עמידים בפני מזג האוויר הישראלי. על ידי תחזוקה קבועה של מריחת לקה על תריסי העץ פעם בשנה על ידי איש מקצוע, התריסים יישמרו יפים ואיכותיים למשך שנים רבות.

סיגריות אלקטרוניות

מי שמקפיד על בניית בית מחומרים טבעיים, כמו שילוב תריסי עץ, בודאי חשוב לו גם לשמור על בריאותו. אנשים רבים שעישנו במשך שנים רבות מבקשים להפסיק לעשן. הפסקת עישון בעיקר אצל מעשנים כבדים היא פרויקט לא פשוט. רבים לא מצליחים להפסיק לעשן ובמיוחד מתקשים להיפרד מההרגל. סיגריות אלקטרוניות הן פטנט חדיש המאפשר להיגמל מעישון מבלי להיגמל מההרגל. למידע נוסף על סיגריות אלקטרוניות לחץ כאן.

ביטוח רכב עבור בני נוער

אז, יש לך נהג חדש במשק הבית שלך. זה אומר שאתה כנראה צריך ביטוח רכב עבור בני נוער חדש שנוסף על המדיניות הנוכחית שלך. זה יכול להיות מצב מאוד מלחיץ עבור הורים רבים.

לא רק שאתה צריך לדאוג לבטיחות של נהג העשרה שלך, אבל אתה גם מודאג לגבי מציאת פוליסת ביטוח רכב במחיר סבירה וזולה. איך אתה יכול להרשות לעצמו נהג העשרה על התקציב שלך?

בקלות יחסית, כל עוד אתה שעית כמה עצות.

סוג הרכב

סוג הרכב שלך יהיה נער נהיגה גורם השפעה גדולה על פרמיית הביטוח. חברות ביטוח בדרך כלל לא אוהבות לראות בני נוער ב, מכוניות ספורט מהירות ויקרות עליית תעריף הביטוח הממוצעת לנהגים בגיל העשרה היא גבוהה הרבה יותר עבור אלו סוגים של כלי רכב מהעלייה לרכב ישן יותר, פחות יקר.

זאת משום שהמכוניות הישנות יותר הן בדרך כלל כבדות יותר וקשות יותר לנהוג, מה שהופך אותם ברכב בטוח יותר. חברות ביטוח לקחת את הערך של המכונית בחשבון בעת חישוב תעריפי ביטוח, ולכן מכונית ישנה יותר, חסכונית יותר תעזור לצמצם עלות זו.

נהיגת ההיסטוריה

חברות ביטוח רבות נותנות הנחות גדולות לבעלים רשומים נהיגה נקיה. וודא כונני ההעשרה שלך בצורה בטוחה יסייעו להפחתת דמי ביטוח שלו או שלה. לא לשים בתביעות לניזקים קטנים כגון סריטות וBenders כנף גם יעזרו לשמור על פרמיות נמוכות.

עוד טוען נהג הופך סביר יותר הוא כי שיעוריו או שלה יעלו, כי הוא או היא גורם לכסף לחברת הביטוח.

בית ספר לנהיגת נוער

רשמת העשרה שלכם בקורס אד נהיגת בית ספר לנהיגה של בני נוער או יכולה לעזור שיעורים להישאר נמוכים גם כן. סיים את הלימודים באחת מהתוכניות אלה מוכיח שלחברת הנוער שלך יש את הידע וכישורים כדי להיות נהג טוב, ולכן הם פחות מאיום פוטנציאלי.

נהגים בגיל העשרה שהם תלמידים ומקבלים ציונים טובים יכולים גם להעפיל נחות ביטוח רכב. רוב החברות מציעות הנחות לסטודנטים המקיימים ממוצע "B" נקודת ציון או טוב יותר. חלק מהחברות נותנות הנחה של עד 25%!

הכנת מדיניות

בתחילה, הוספת נהג העשרה למדיניות הקיימת של ההורה יכולה להיות יקרה, אבל ככל שעובר זמן והנער מוכיח להיות נהג אחראי הפרמיות אלה תהיינה לרדת. אם הנער רשום בפוליסה כנהג "מזדמן" פרמיות נמוכות יותר עלולות לגרום בגלל שהם לא בדרכים רבות.

מצד השני, אם הרכב שהם נוהגים הוא רכב ישן יותר, בטוח יותר זה עשוי להיות חסכוני יותר כדי למקם אותם על פוליסת הפרט שלהם. זה המקום בו קניות לתכנית הטובה ביותר נכנסו לשחק, לבחור ולהשוות בין חברות שונות ופוליסות לפני שתחליט על אחד.

הוספת נהג העשרה חדש למשק בית היא תקופה מרגשת ומלחיץ. שמירה על טיפים אלו בחשבון בעת שאתה הולך למצוא את ביטוח רכב לנהג החדש שלך תעזור לך לחסוך כסף