ביטוח חובה השוואה

לא רוצים לשלם המון? צריכים סוכן מקצועי? מחפשים ביטוח רק אצל סוכנים מקצועיים! זה לא נגמר, יש לנו המון הוצאות על המכונית הרבה מאוד- על דלק חידוש רישיון ועוד. אבל… רכב פרטי הוא אחד מהדברים החשובים ביותר בחיינו .

הגיע הזמן לחדש את הביטוח? אם אתם מחפשים השוואת ביטוח חובה במחירים הוגנים, במאמר הבא תוכלו למצוא מספר דגשים כיצד משווים מחירים וכיצד תרכשו ביטוח לרכב במחיר משתלם, לא מזיק לקרוא.

לא בדקה ה 90- זאת לא טיסה לחו"ל… אל תחכו לדקה התשעים, בערך חודש טרם פקיעת הפוליסה התחילו להשוות מחירים, כך יישאר לכם זמן רב לבדיקת עלויות- לקחת כמה הצעות ולחסוך המון כסף.

איפה הכי כדאי? קחו כמה הצעות מחברות ביטוח וגם מסוכנים פרטיים, לא תאמינו אבל יש פערים! חפשו את ההבדלים בדקו את הפרטים הקטנים , יש מגוון מחירים שיורידו בעלות סכום ניכר בעלויות.

מאוד כדאי שכל הביטוחים שלכם לא יהיו מפוזרים במספר חברות ביטוח משכנתא, ביטוח חיים וגם הביטוח לאוטו, במיוחד אם יש לכם חברת ביטח טובה. שהכל בשליטה של אדם אחד זה נוח בהרבה ואפילו זול יותר.

תמיד מומלץ לשאול גם המכרים והחברים, אולי להם יש מכונית דומה לכלי הרכב שלכם? אולי יש להם המלצה על סוכן אמין ומקצועי? ייתכן שכן ואלי לא כדאי לנסות בכל זאת. בישראל כל אחד מכיר מישהו שיכול לסדר הנחה.

ביטוח צד ג? כולם תוהים על סוג הפוליסה, לעשות מקיף או לא עם חלונות? בגדול, מומלץ לכם לבטח את האוטו במקיף, פוליסה שתכלול בתוכה כל תרחיש אפשרי, כך תוכלו לישון טוב יותר בלילה.

כמה טוב שיש לנו מכונית פרטית, כיף שאנחנו נעים בכבישי ישראל בקלות ונכון,, כבישי ישראל מלאים פקקים מחירי דלק גבוהים, צריך להיכנס למוסך מדי פעם, הוצאות על ביטוח ועוד כל מיני הפתעות קטנות אך זה משנה את חיינו ללא כל ספק. זקוקים לייעוץ?.

רוצים ביטוח חובה השוואה? כל התשובות כאן. בואו ליהנות ממידע רב ולמצוא הנחות ללא התחייבות, בעזרת הטופס באתר שלנו תוכלו לקבל מבצעים תוך כמה רגעים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *