היופי הנשי

שאלת הסוד של היופי הנשי תמיד עניינה את המין הנשי והגברי כאחד. יש האומרים שזה משהו חיצוני, האחרים יותר נוטים לגישה המדברת על יופי פנימי. אין ספק שאישה שמשדרת יופי פנימי יכולה למשוך גברים גם ללא נתונים של דוגמנית. מדובר בתנועות גוף נשיות, בטחון עצמי, אלגנטיות וחכמה. כל אלה הם אמצעי פיתוי פנימיים ויחד עם זאת, מה לעשות, רוב הגברים בהתחלה שופטים לפי מראה חיצוני. זו הסיבה שהמון בחורות מדהימות ביופי הפנימי שלהן, אינטליגנטיות וטובות לב נשארות לבד ומאוד מתקשות לצאת לדייטים ולהכיר את הגבר המתאים.

יש צורך ואף חובה על כל אישה שמכבדת את עצמה להיראות יפה. ברור שאת הגנים לא ניתן לשנות וגם שולחן הניתוחים הוא בהחלט לא ההמלצה.

הצגת חיצוניות בטלוויזיה

יופי חיצוני אצל נשים רבות מצטייר בצורה מעט מעוותת וכנראה שהתקשורת תרמה לכך רבות. הרבה חושבות שיש פרמטרים מאוד מסוימים להגדרת היופי הנשי: גובה 1.75,שיער בלונדיני, גוף רזה, חזה שופע, עיניים גדולות ורצוי כחולות, גוון עור שזוף ואף סולד קטן. יש כמובן עוד פרמטרים נוספים שאפשר לציין  כאן אך אני ההנחה היעד שכולכם מבינים למה הכוונה – כל הדוגמניות שאנו רואים בטלוויזיה ובתקשורת. בחורות צעירות של ימינו מפתחות חסכים רבים ומשתדלות בכל כוחן לחכות את הדמויות מהטלוויזיה. חלקן צובעות את שיערן לבלונד (למרות שזה ממש לא מתאים לגוונים הטבעיים שלהן ונראה זול), חלקן מרעיבות את עצמן כדי להיראות רזות (המטרה היא להיראות כמו הדוגמניות האנורקסיות בפאשן-טי-וי)  וחלקן פונות לרופא מנתח ומבצעות "שיפוץ כוללני" מבלי להתחשב בתוצאות. חזה סיליקון יהיה תמיד עם צלקות, אף מנותח הרבה פעמים נראה "משופץ" בצורתו הלא-טבעית ושפתיים מלאות בוטוקס נראות מנופחות ולא טבעיות. למרבה הצער, בעיני נשים רבות כל הדברים שצוינו קודם מהווים את סמלי היופי. מה שהן שוכחות הוא שמנקודת המבט של הגברים כל זה נראה קצת אחרת. רוב הגברים נרתעים מצלקות של ניתוחים על גופה של האישה, לועגים לניתוחי פנים שנראים לעין וממש לא נמשכים לנשים שרואים להן את העצמות במקומות שאמורים להיות עגלגלים.

אז מה אם כן מושך גברים? איזו אישה נראית בעיניהם יפה?

ראשית, אין כמו אישה בעלת בטחון עצמי. אישה שבטוחה בעצמה משדרת את זה החוצה ובדרך כלל הסובבים מאמינים למה שמשדרים להם. זוכרים את המלכה של השכבה בתיכון שהייתה ממש מכוערת אבל כל הבנים היו תמיד סביבה? זאת בדיוק הדוגמה.

שנית, גברים אוהבים נשים אינטליגנטיות ובעלות חוש הומור. כאלה שיודעות מתי להגיד את המילה הנכונה, שאשפר לדבר איתן שעות על נושאים שונים וכאלה שיודעות לצחוק ולהצחיק.

קורס לבניית ציפורניים

לבסוף, כמובן שגברים אוהבים נשים שמושכות אותם חיצונית. אז מה הוא הסוד? מה נראה יפה בעיני גברים? זה מאוד פשוט. אין צורך בניתוחים, חמצון שיער או הרעבה עד רזון חולני. כל מה שמושך גברים מבחינה חיצונית אצל נשים הוא הטיפוח. אישה מטופחת היא אישה נקייה, עם ריח טוב, לבושה בבגדים שמתאימים למבנה גופה, עם עור נקי ואיפור עדין וכמובן גם ידיים ורגליים נקיות ומסודרות.

את כל זה ניתן לעשות בבית(אבל זה גוזל זמן רב ומיומנויות מסוימות), או אצל קוסמטיקאית. המקצוע שלה הוא טיפוח האישה ולכן ללא מאמץ רב היא תהפוך כל בחורה לכזו. אחד הטיפולים השכיחים ביותר הוא בניית ציפורניים. בקורס לבניית ציפורניים הקוסמטיקאית לומדת להפוך כל יד של בחורה ליד של "ליידי" אמתית. עקב הביקוש הרב לטיפוח הציפורניים הן מרוויחות לא רע כשהעלות של קורס בניית הציפורניים היא לא גבוהה במיוחד ויכולה להוות מקור פרנסה מעולה לאלה האוהבות את התחום ומעוניינות לעסוק בו.

אז תהיו יפות ותדעו ליצור יופי בעצמכן, בהצלחה!

 

נשים והמטבח המודרני

הרבה נשים מתעניינות בטקטיקות שונות שיכולות לסייע לכבוש את ליבו של גבר חלומותיה. ישנן המון עצות לכך בכלי התקשורת השונים. האינטרנט מלא כתבות על דרכי פיתוי של הגבר והנשים משתדלות ליישם את העצות הללו בחיים האמתיים. חלק מהשיטות עובדות וחלק לא. גבר אחד יאהב אישה נועזת וסקסית, האחר יעדיף אישה שקטה וצנועה. דבר אחד משותף לכולם ואין עליו עוררין –  כל גבר, לא משנה איזו אישיות יש לו ולא משנה מה גילו – תמיד יאהב לאכול אוכל טעים ולהיזכר ב"בישולים של אמא".

אוכל טעים ומצב רוח טוב

אין קלף יותר חזק אצל האישה מהיכולת לבשל אוכל טעים. לא סתם ישנו פתגם האומר שהדרך אל ליבו של גבר עוברת דרך הקיבה שלו. כמו כן אומרים שהגברים בדרך כלל מתחתנים עם הנשים שמזכירות להם את האימהות שלהם. מעניין מדוע? אמא היא זו שדאגה להם מגיל קטן: הלבישה אותם, קנתה להם מתנות בכל הימי הולדת, חיבקה אותם כשעצוב וצחקה איתם כששמח ו…..הכינה להם כל יום ארוחה טעימה בבוקר כשקמים ובערב לפני שהולכים לישון. לכן, בת זוג בשלנית שמפנקת את הגבר שלה בארוחות טעימות מעניקה לו תחושה של רוגע ונוחות, שזה מה שבעבר קיבל מאמו. האוכל גורם לגירויים נעימים במח ומשפר מצב רוח. אדם רעב הוא בדרך כלל עצבני, מתוח ולא מרוצה מכלום. שימו לב על איך שאוכל גורם לכך שפתאום אנחנו רגועים, נינוחים והרבה פעמים גם מבינים שלא תזיק לנו איזו שינה טובה של כמה שעות.

מכל הסיבות הללו, החל מהרצון לכבוש את ליבו של האהוב ועד לשיפור במצב רוח – חשוב שנדע לבשל אוכל טעים. את הבישול כשלעצמו ניתן להפוך לחוויה נעימה ולשתף בה עוד אנשים – ילדים, בני זוג או חבר. אין צורך בידע קודם כלשהו כיוון שעל ידי חיפוש מהיר באינטרנט ניתן למצוא מתכון לכל דבר העולה על דעתכם.

שימוש בכלים למטבח חדשים

יחד עם זאת, יש לזכור שהכנות מורכבות או בכמויות גדולות יכולות להפוך לעבודה קשה ללא כלי מטבח מתאימים. הכלים הישנים יותר הם בדרך כלל חפצי עזר שעדיין מצריכים מאמץ פיזי רב: למשל המגרדת או מערבל ביצים. בין כלי המטבח החדשים יש המון מכשירים עם חיבור לחשמל אשר חוסכים כל מאמץ במטבח. נתחיל בבלנדר שחוסך לנו את פעולות הגירוד והערבוב של המזון ונסיים במדיח כלים אשר חוסך מים ושעות רבות במטבח.

הקדמה הטכנולוגית נכנסה לתחום הבית ונראה שהמשפחות מאוד מעודדות את ההתפתחות של כלי העזר במטבח. כל הזמן יש צפי למשהו חדש ומתעוררים צרכים למוצרים חדשניים, הרי שמדובר בחברה מתקדמת, שבה גם האב וגם האם בדרך כלל עובדים, ולכן כל דקת פנאי בבית היא יקרה ובעלת חשיבות.

 

 

 

בטיחות בדרכים – נושא של חיים ומוות

 

 

במדינה שבה נושא תאונות הדרכים עולה לכותרות מדי יום, יש להתייחס אליו במלוא תשומת הלב הראויה. בתחום זה של בטיחות בדרכים יש שתי תחנות חשובות, בגיל הרך, כשאנו הופכים להולכי רגל, ובשלב בו אנו מוציאים רישיון נהיגה, כשאנו הופכים לנהגים. כבר בשלב בו אנו נוהגים ברכב למד, חשוב להכיר ולהקפיד על כל כללי הבטיחות.

בטיחות בדרכים – פועלים מתוך הבנה

כשאתם לומדים לקראת רישיון הנהיגה שלכם, חשוב לא רק לשנן את החוקים, אלא גם להבין אותם. קשה לצפות ליותר מדי ממבחן התיאוריה, שכן בשלב זה מרבית התלמידים לומדים את החוק היבש. ההבנה צריכה להגיע ביישום הכללים, כלומר כשאתם מתיישבים ברכב למד. מורה נהיגה טוב צריך לא רק להורות לכם על "עשה" ו"אל תעשה", אלא להסביר מדוע יש לנהוג כך. למשל, מדוע צריך לשמור מרחק מהרכב שלפניכם? כדי למנוע תאונה במקרה של בלימת פתע, או במצב בו הרכב מקדימה לא יוכל להתקדם, אתם תוכלו לבצע עקיפה. הסבר מקיף מסוג זה "משכנע" את הנהג העתידי להישמע לכללי בטיחות בדרכים, ולא רק לציית לחוק.

בטיחות בדרכים ושיעורי נהיגה בארץ

אם בחו"ל, ובעיקר בארה"ב, שיעורי נהיגה נועדו ללמד את הנהג החדש איך להפעיל רכב, בארץ התחום הטכני הוא רק חלק מהמכלול של שיעורי נהיגה. נושא של בטיחות בדרכים הוא החלק המורכב והקשה יותר של השיעורים. אם אפשר ללמוד בתוך כמה שיעורים בודדים איפה הגז והברקס, הידע הדרוש בתחום בטיחות בדרכים דורש זמן רב יותר, ולכן החוק קובע מינימום של 28 שיעורים בטרם התלמיד יכול לגשת למבחן המעשי.

בטיחות בדרכים לאחר הוצאת רישיון

כשהתלמיד עוזב את רכב למד ועובר לעולם האמיתי, שם מתחיל המבחן הגדול שלו בתחום בטיחות בדרכים. גם כאן, החוק לא מניח שהאיש כבר יודע היטב איך להתמודד עם כל סיטואציה על הכביש, ולכן יש תקופה של נהיגה עם מלווה. גם תקופה זו נועדה לשפר את הערנות של הנהג החדש, ולשפר את היכולת שלו להתמודד עם מצבים שונים ומשתנים בכבישים. כדי לשמור על נהיגה בטוחה צריך למעשה הנהג ללמוד שני כללים חשובים – לנהוג בזהירות בעצמו, ולא לעבור על חוקי התנועה ומצד שני, לצפות ולהיערך להפתעות המגיעות מנהגים אחרים. היכולת לעמוד בשתי המשימות הלא פשוטות הללו תהפוך את הנהג לנהג בטוח.

נושא בטיחות בדרכים בעל חשיבות לאומית ראשונה במעלה, ולכם מושם דגש חשוב כל כך על התחום הזה הן בשיעורי הנהיגה והן בחוק. שלב הוצאת הרישיון הוא הזמן ללמד את הנהג החדש את כללי הנהיגה הבטוחה.

 

 

קמינים לשימוש בייתי

רבים מאיתנו יוצאים מהבית מדי יום ביומו לעבודה, גם כשמזג האוויר אפרורי, גשום וקר, אין לנו ברירה אלא להגיע לעבודה. הרבה פעמים במהלך יום העבודה אנחנו מרגישים מעין תחושת מחנק מעיקה, כיוון שבמשרד משתמשים במזגן לצורך חימום. בסיום יום העבודה, כשאנחנו חוזרים לביתנו, עדיין בעיית הקור נמשכת, כי מפזרי החום ותנורי הספירלה הישנים שולחים את חומם רק עד לנקודה מסוימת ושאר הבית נותר קפוא. ואם זה לא מספיק – כל אלה גורמים לחשבון החשמל להרקיע לשחקים וכמובן תורמים באופן עקיף לזיהום האוויר. אז מה אפשר לעשות? מתקינים קמין הפועל באמצעות סולר לחימום ולא שוכחים להזמין אספקת סולר להסקה.

סולר לחימום VS. מכשירי חימום חשמליים

כיום כל תושבי ישראל חיים בתקופה בלתי נסבלת. אנחנו עובדים שעות על גבי שעות, מרוויחים כסף, אבל השכר נשחק מול יוקר המחייה. כל כמה שבועות חברת החשמל מודיעה על התייקרות התעריפים, ואחת לתקופה מכריזים על עלייה במחירי הדלק. כיום מחיר של ליטר בנזין עומד על כ – 8 שקלים לליטר, שיא של כל הזמנים שטרם נראה כמותו. מחירי הדלק משפיעים כמובן באופן ישיר על מחיר סולר לחימום, אך גם על מחירי החשמל.

לתושבי ישראל הגיעו מים עד נפש. לכן הם החליטו בצעד יוצא דופן למחוא באמצעות הפעלה בו זמנית של מכשירי חשמל רבים הידועים כזוללי חשמל במשך 8 דקות, אשר יגרמו לחברת החשמל נזק בגלל שהיא לא תהיה מסוגלת לספק חשמל. ככל הנראה צפויה הפסקת חשמל ממושכת בכל רחבי הארץ ביום חמישי 1/3/2012, אבל התקווה של המארגנים היא שבעקבותיה המחירים של הסולר, הדלק והחשמל יפחתו באופן ניכר.

החדשות הטובות הן שכל מי שיש לו קמין המבוסס על סולר לחימום, לא צריך לדאוג ממקרים של הפסקות חשמל מסוג זה, כיוון שהקמין ממשיך לעבוד ואינו תלוי בחשמל בכלל. לעומת זאת, כל מי שיש לו מכשירי חימום חשמליים עלול לסבול מאוד כשיש הפסקות חשמל. הן הופכות להיות שכיחות יותר בחורף בשל תנאי מזג האוויר הגורמים לעמודי חשמל לקרוס ולחוטי חשמל להיקרע, או לחלופין כאשר נוצר עומס בשל צריכת חשמל גבוהה וחברת החשמל איננה מסוגלת להתמודד איתו.

לסיכום
ראינו שיש כמה יתרונות משמעותיים למכשירי חימום המבוססים על סולר על פני מכשירים המבוססים על חשמל. היתרון הראשון שהזכרנו הוא שבאמצעות קמין המבוסס על סולר לחימום ניתן להעניק לבית אווירה נעימה וחמימה המתפזרת בכל החלל, וזאת מבלי ליצור את תחושת המחנק של המזגן. היתרון השני שהזכרנו הוא שבזמן הפסקת חשמל הקמין ממשיך לחמם את החלל שבו אתם שוהים, ולכן לא צריך ללבוש כמה וכמה שכבות של חולצות על מנת לשמור על חום גופכם. לכן, מאחר וגם מחיר החשמל יקר וגם מחיר הסולר יקר, הרי ששני היתרונות שהזכרנו בהחלט משמעותיים לבחירתכם. אנו מקווים שבעקבות מאמר זה תבחרו את האופציה הטובה ביותר עבורכם.

 

 

הובלת דירה בקלות רבה

שירותי הובלות דירה נראים אולי ככאלו הניתנים לביצוע על ידי כל אדם מהשורה. למעשה, מדובר בתחום מאוד רגיש, שלא כל אחד יודע איך להתמודד איתו. הובלות דירה מניחות לא רק העברה של חפצים, אלא העברה של חיים שלמים. כל תהליך המעבר קשה מאוד עבור המשפחה, אך למזלה חברת הובלות טובה יכולה להקל על כל העניין.

הצד הרגשי של הובלות

היום משפחה ישראלית ממוצעת עוברת דירה כל חמש שנים בערך, והתהליך נראה לנו טבעי ביותר. למעשה, מדובר בטראומה של ממש, שכן צריך לעזוב את השכנים, את החברים בשכונה, את בית הספר האזורי ובכלל להתנתק מחיי הקהילה. אנשים רבים מנסים להכין את עצמם מראש למעבר, אך לא משנה מה הם יעשו, תמיד יגיע הרגע העצוב הזה. גם אלו שחשבו שהם כבר רוצים לעבור לבית החדש, מגלים פתאום עד כמה קשה להם לעזוב. לתוך המצב הנפשי הלא פשוט הזה נכנסות הובלות דירה.

אל תגעו בכד העתיק של הסבתא!

גם ברמה הטכנית, הובלות דירה אינן פשוטות. אריזות זה לא דבר של מה בכך, וגם אם נראה שאין לכם הרבה חפצים, תתפלאו לגלות לכמה ארגזים אתם זקוקים כדי להעביר את הכול! יתרה מזאת, יכול מאוד להיות שאנשים רבים יצטרכו לוותר על חלק מהחפצים שלהם בשל מגבלות מקום בדירה החדשה. חשוב במיוחד לציין את החפצים שעיקר ערכם איננו נמדד בכסף, אלא ברגשות. לכל משפחה יש את הכלי, הרהיט או אולי מכשיר חשמל שמלווים את המשפחה זמן רב, והחשש מפני גרימת נזק למוצרים אלו רב במיוחד. מסיבה זו, כדאי מאוד לתדרך את המובילים לגבי חשיבותם של החפצים הללו. יתרה מזאת, הובלות דירה הטובות ביותר לחפצים בעלי ערך סנטימנטלי הן אלו שמבוצעים בידיים שלכם.

הובלות דירה בכיף

כדי שתהליכי הובלות דירה יעברו עליכם בדרך הקלה ביותר, היערכו מראש ליום הגדול. תתחילו לחפש חברת הובלות כמה חודשים מראש, זאת משום שחברות טובות תפוסות כל הזמן. תתייעצו עם אנשים שעברו דירה לא מזמן ותחפשו תגובות על חברות הובלות באינטרנט. הערכות מוקדמת ונכונה תאפשר לכם להגיע לחברת הובלות שתספק לכם שירותי הובלה ברמה הדרושה לכם.

מחירי הובלות דירה

שירותי הובלה אינם זולים, ובמיוחד בקיץ, כשבחברות ההובלה השונות יש עומסים מיוחדים. עם זאת, חשוב ביותר לפנות לחברה מקצועית, גם אם המשמעות היא לשלם קצת יותר יקר. חברות לא מורשות ונטולות ניסיון עלולות לגרום לנזקים לרכוש שלכם, והדבר יעלה לכם יותר מאשר לשלם מראש לחברה מקצועית.

 

 

 

טכנאי מקררים בשרון – המדריך

תיקון מקררים בשרון במידה ואתם מגיעים מאזור זה חשוב מאוד משום שכל עוד המקרר לא מתפקד כיאות האוכל שנמצא במקרר או במקפיא יתקלקל ולכן הנזק שיגרם לכם הוא בהרבה יותר גדול ולכן חשוב שאם אתם גרים לצורך הדוגמא בשרון גם טכנאי המקררים שלכם יהי טכנאי מקררים בשרון.

 

בכלל תיקון מקררים הוא מסובך מאוד ולא כדאי בגלל כל תקלה לבוא ולהחליף את המקרר משום שמקרר באיכות גבוהה ובעל נפח של 450 ליטר ומעלה יכול לעלות לכם כסף רב ולכן כדאי לכם לבצע תיקון מקררים ולברר עם טכנאי מקררים את העלות הממוצעת של תיקון המקרר שלכם.

 

בעוד שברוב התחומים ישנה ירידה של העלות של המוצרים בתחום זה של המקררים אין שוני רב ומקררים עדיין עולים הון תועפות בייחוד עם מדובר במשפחה צעירה או בסטודנטים ולכן בעצם גם יצרו את מקררי הצעירים שמתחלקים ל- 230 ליטר ועד 375 ליטר העלות של מקררים אלו נמוכה בהרבה ולכן קל לקנות אותם.

 

לכן אם יש לכם את הצורך לבצע תיקון מקררים אתם חייבים טכנאי מקררים הוא יהיה מקצועי ואמין ושידע לבצע את העבודה בצורה הטובה והאיכותית ביותר על מנת שהתקלה לא תחזור. על מנת שזה יהיה המצב חשוב שטכנאי המקררים ידע לתקן את הדגם הזה של המקרר על מנת שכל ההליך יתבצע בצורה הטובה ביותר.

 

חשוב שתבינו שתיקון מקררים הוא לא עניין פשוט ובטח שלא תיקון מקררים בשרון או באזור המרכז משום שיש הרבה טכנאי מקררים באזור השרון והמרכז ולכן דבר זה מחייב אתכם לברור בפינצטה את הטכנאי מקררים שאותו אתם תזמינו לביתכם.

 

לכן אם אתם גרים באזור השרון או המרכז ואתם זקוקים לשירותיו של טכנאי מקררים בשרון חשוב שאתם תבררו מה הקרע של טכנאי המקררים ואם אתם יכולים למצוא טכנאי מקררים שכבר ביצע עבודות תיקון מקררים לקרובים שלכם כגון: משפחה או חברים עדיף שהוא יהיה זה שיגיע לתיקון של המקרר שלכם.

 

שיהיה בהצלחה.

 

 

הכל על ביקורת מבנים 2011

החלום הישראלי האולטימטיבי הוא חלום על בית. כל אחד ואחת מאיתנו חולמים על היום בו נהיה בעליו הגאים של בית, שיהיה רק שלנו. לשם כך אנו עובדים קשה כל חיינו ומתחייבים לבנקים לעשרות שנים. כמה מאכזב יהיה בוודאי לגלות שבבית שאותו קנינו במיטב כספנו ישנם ליקויי בנייה חמורים, שפוגעים באיכות חיינו ואפילו בביטחוננו, ושתיקונם דורש מאיתנו להוציא סכומי כסף נכבדים נוספים. החדשות הטובות הן שאם כולנו נבצע בדק בית לא נאלץ להגיע למצב שכזה.

מהו בדק בית?

בדק בית, ממש כמו המשמעות המטפורית של הביטוי, הוא תהליך שנועד לבדוק את איכות ותקינות הבית שלנו מן המסד ועד לטפחות. ישנם ליקויי בנייה שכל אחד מאיתנו יכול להבחין בהם (כמו עבודות צבע רשלניות). אולם מרבית ליקויי הבנייה אינם גלויים לעין הבלתי מקצועית, ולכן עלינו להזמין אנשי מקצוע שיבחנו ויאתרו אותם. בתהליך בדק בית, מהנדסי בניין מנוסים, המצוידים בכלים ובמכשירים ייעודיים, יבדקו את הבית במטרה לאתר את ליקויי הבנייה שקיימים בו.

אילו ליקויי בנייה נבדקים במהלך בדק בית?

ליקויי בנייה העיקריים שנבדקים בכל בדק בית הם: תקינות עבודות השלד והיסודות, עמידה בתקני חיזוק נגד רעידות אדמה, איכות עבודות האיטום והבידוד בבית, תקינות התשתיות (מים, ביוב, חשמל, תקשורת וכו'), עבודות הריצוף, עבודות הצבע, עבודות הנגרות ועוד.

מדוע חשוב לבצע בדק בית לפני כניסה לדירה חדשה?

בניגוד למקובל לחשוב, גם בדירות חדשות יכולים להימצא ליקויי בנייה. ודווקא בדירות חדשות רמת החשדנות שלנו פחותה, שכן אנו מצפים לקבל דירה חדשה ותקינה, ואנו לא מחפשים ליקויי בנייה. אלא שלעיתים רבות הקבלן מתרשל בעבודתו. בדק הבית נועד להבטיח שהקבלן יעמוד בהתחייבויותיו ושאנו נקבל את התמורה המלאה לכסף שלנו.

עבור דירה חדשה יש לבצע את בדק הבית לפני קבלת המפתח מהקבלן. כך נוכל לאתר ליקויי בנייה בטרם נעבור לגור בדירה, וכך גם נוכל לחייב את הקבלן לתקן את ליקויי הבנייה על חשבונו. אם לא נקפיד על כך, סביר להניח שניאלץ לנהל קרב משפטי ארוך ומייגע מול הקבלן, ובו בזמן גם לחיות בבית עם ליקויים.

מדוע חשוב לבצע בדק בית לדירות יד שנייה?

כשמדובר בדירות יד שנייה, ביצוע בדק בית חשוב שבעתיים. בדירות יד שנייה הסיכוי לליקויי בנייה שנגרמים כתוצאה מבלאי טבעי של הדירה הוא גבוה יותר, וגם כאן אנו רוצים להבטיח שאנו מקבלים את התמורה המלאה לכספנו. לכן, עלינו לבצע את בדק הבית עוד בטרם נחתום על החוזה.

מהנדסי בניין מומחים ומנוסים יבדקו את הדירה כדי לאתר ליקויי בנייה שקיימים בה, גם כאלו שבעלי הדירה הנוכחיים מנסים להסתיר בכוונה (כמו למשל כתמי רטיבות שמעידים על בעיות בצנרת / באיטום הגג, שהוסתרו באמצעות צבע). בדק הבית יאפשר לכם להוזיל את עלות הרכישה (במידה ואכן ימלאו ליקויי בנייה) או לחלופין לדרוש מהבעלים לתקן על חשבונם את הליקויים לפני החתימה על החוזה. לעיתים, ליקויי בנייה חמורים שנמצאו בבדק הבית יכולים לגרום לכם לחזור בכם מהחלטת הרכישה, שכן בדק הבית יגלה שמדובר בבית מסוכן מבחינה בטיחותית.

מדוע לבצע בדק בית דווקא עם חברת רם ביקורת מבנים?

חברת רם ביקורת מבנים שמחה להעמיד לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים בביצוע בדק בית לכל סוגי הנכסים: דירות, בתים, וילות, דירות גג וגן וכו'. הודות לצוות מהנדסי הבניין המקצועיים והמנוסים שלנו, כמו גם לציוד המתקדם שברשותנו, יש ביכולתנו לבצע בדק בית מקיף, המאתר את כל ליקויי הבנייה האפשריים בנכס.

עם ביקורת מבנים תוכלו לקבל דו"ח מפורט לגבי כל ליקויי הבנייה שנמצאו בבית, לרבות הצעדים הנדרשים לתיקונם ועלותם. כך תוכלו לבחון בצורה אובייקטיבית את כדאיות הרכישה של דירה יד שנייה או להבטיח שתקבלו מהקבלן את התמורה המלאה לכספכם. שירותי בדק בית של רם ביקורת מבנים יאפשרו לכם לחסוך לא מעט כסף, זמן ועוגמת נפש.

 

המדריך השלם לעבודות אלומיניום מתקדמות – 2

ברוכים השבים לחלקו השני של המדריך המלא לעבודות אלומיניום מתקדמות בארץ ובעולם. במדריך זה המחולק ל- 4 חלקים עיקריים שבכל חלק וחלק אנו מסבירים על כמה נושאים מרכזיים ששורים לעבודות אלומיניום מתקדמות ובכך אנו מעניקים לכם את כל הידע שאתם צריכים שיהיה לכם על מנת שתדעו כיצד לבצע עבודות אלומיניום בצורה הטובה ביותר.

בחלקו הראשון של המדריך אנו פרטנו עבורכם את כל הנושא המרכזי של מהם עבודות אלומיניום ובנוסף הסברנו לכם כיצד יש להזמין שירותים של עבודות אלומיניום מתקדמות לפי אזור מגורים וכו…

בחלק זה השני בסדרה אנו נסביר עבורכם בצורה מקיפה מהם חלונות אלומיניום ומהם תריסי אלומיניום אך יתרה מכך אנו נסביר לכם מהם חלונות בלגיים והאם יש קשר בין חלונות בלגיים לחלונות אלומיניום  – קריאה מהנה 2

מהם בעצם חלונות אלומיניום ?

חלונות אלומיניום הן בעצם חלונות שעשויים אלומיניום בכל החלקים שלהם ולרוב גם מדובר בתריסי אלומיניום, החלונות אלו הם מהנמכרים ביותר בעולם משום שעל ידי השימוש באלומיניום שהוא חומר קל לעבודה, לא מחליד, לא כבד וחלול מאפשר לו להיות החומר הטוב ביותר לחלונות ובכלל כל סוגי הפתחים האפשריים אותם אתם רוצים לסגור.

מה ההבדל בין חלונות אלומיניום לבין חלונות בלגיים ?

למען האמת אין הבדל מהותי בין חלונות אלומיניום לבין חלונות בלגיים, החלונות בלגיים שמקורם הוא בבלגיה שהיא המדינה אשר בעצם המציאה את החלונות הבלגיים. חלונות אלו הם בעלי פרופיל אלומיניום לרוב התריסים של חלונות אלומיניום בלגיים הם עשויים פלסטיק קשיח למרות שבעבר גם התריסים היו עשויים אלומיניום.

בחלקו הבא של המדריך:
אנו נעבור על נושאים חשובים אחרים כגון: חלונות מעוצבים, דלתות מעוצבות ורשתות גלילה, אנו נסביר בצורה מקיפה מה החשיבות שיש לכל אחד מהתחומים אלו בכל הקשור לעבודות אלומיניום למיניהם … אז עד הפעם הבאה.

 

מזגנים- מתכונת קיץ – חלק ג

הגעתם לחלקו השליש בסדרת כתבות של המדריך המלא למיזוג אוויר בישראל, המדריך עוסק  בכל הקשור לתחום מיזוג האוויר בישראל, במדרך הנ"ל מחולק לארבעה חלקים שבכל חלק אנו מפרטים עבורכם על כל סוגי המזגנים היתרונות שלהם מול החסרונות בכדי שלכם יהיה קל למצוא את המזגן שיתאים לכם.

 

בחלקו הראשון והשני של המדריך אנו עסקנו בשלוש סוגים עיקריים של מזגנים שמוכרים לכולנו והסברנו בצורה מקיפה על כל היתרונות שיש לכל אחד מהמזגנים הללו ועל החסרונות שלהם יחד ולחוד. סוגי המזגנים שעליהם אנו פרטנו היו: מזגן נסתר, מזגן עילי, מזגן מפוצל ובנוסף אנו הסברנו בצורה מקיפה מהם מערכות אינוורטר ומה התפקיד שלהם וכיצד הם חוסכים אנרגיה וחשמל.

 

בחלק זה של המדריך אנו נעסוק בצורה מקיפה ונפרט עבורכם את כל האופציות שיש לכם על מנעת שתרכשו מזגנים בעלי מערכות ירוקות ששומרים על איכות הסביבה ולא פולטים גז מזגנים מיותר שפוגע בשכבת האוזון.

 

השימוש במערכות ירוקות בכל תחום כיום נכנסו גם לתחום המזגנים וכיום ניתן לרכוש כמעט את כל סוגי המזגנים שמורכבים בהם מערכות ירוקות שמונעים פליטה מיותרת של גז מזגנים לסביבה ובכך גורמים לנזק בלתי הפיך לסביבה כולה.

 

בנוסף השימוש במערכות ירוקות מאפשר גם מצב של חסכון באנרגיה וכיום כאשר משרד האנרגיה של הממשלה יוצא בקמפיינים רבים לשמירה על איכות הסביבה וחסכון באנרגיה אנו מבינים מה החשיבות הרבה כל כך שיש למערכות ירוקות בשמירה על איכות הסביבה ועל שכבת האוזון וכמובן גם בשמירה על רמת אנרגיה שלא תבזבז אנרגיה מיותרת.

 

אילו מזגנים הם הכי טובים לשמירה על איכות הסביבה ?


כיום יש מזגנים רבים שמשתמשים במערכות ירוקת על מנת לשמור על איכות הסביבה אך מבין כל החברות אותם אנו מכירים אני רוצה להתמקד בחברה לא מוכרת של מזגנים שהיא הטובה ביותר לפי סקרי שנעשו לאחרונה בעולם ואני כמובן מדבר על מזגני מיציבושי.

 

חברת מיציבושי שמובילה בתחום הרכב בעולם ובארץ כבר שנים היא גם חברה המובילה בתחום המערכות הירוקות ולכן מזגני מיציבושי הם נחשבים כיום העולם כולו למזגנים שמבחינת רמת זיהום האוויר שהם פולטים הם הנמוכים ביותר בעולם.

 

– חלקו האחרון של המדריך השלם הוא יהיה מעיין סיכום מלא לכל תחום המזגנים בישראל ננסה בחלק זה לסכם בעבורכם את כל החלקים של המדריך גם יחד.

 

המדריך לפתרונות שינוע והרמה – חלק 3

 

זהו זה הגענו לחלקו השלישי והאחרון של המדריך המוביל למתקני וציוד הרמה מתקדמים לחברות בכל ענפי התעשייה. בחלק זה אנו נסכם בצורה מאלה את כל התחום ונתין לכם את היעד שנחוץ לכם על מנת להזמין ציוד הרמה איכותי ומתאים עבור העסק שלכם.מתקני הרמה – הפתרון המושלם לשינוע העסק שלך

לאחר קריאה של כל חלקי המאמר ניתן לראות כי יש חשיבות רבה בשימוש בציוד הרמה על מנת באמת לקדם את העסק שלכם שלב אחד קדימה ולנצל את הכוח שיש לפתרונות שינוע למציאת מערכות הנעה על מנת לאפשר לעסק שלכם להתפתח מכל התחומים.

עוד דובר במדריך על החשיבות שיש למתקני וציוד הרמה בכך שהוא חוסך לכם כסף רב ויכול לגרום לכם להרוויח יותר לקוחות ובכך גם להכניס לכיסכם כסף רב שיכול לקדם את העסק שלכם.

כיום חברות רבות משתמשות בציוד ובמערכות הנעה מתקדמות על מנת לקדם את העסק שלהם מדובר בגופים רבים בתעשייה הכבדה והקלה כגון: מפעלי ים המלח, חברות ממשלתיות כגון חברת החשמל וכו.. השימוש במערכות הנעה ובפתרונות שינוע יכולים לשדרג גם את העסק הפרטי שלכם.

במהלכו של המדריך אנו פירטנו על היתרונות הרבים שיש לציוד הרמה כגון:

  • צמצום כוח אדם וחסכון כסף.
  • ייעול של העסק ומהירות העבודה.
  • סדר ונוחות בעבודה.
  • יכולת בשימוש במתקני הרמה אוטומטיים.
  • שימוש בגלגלות הרמה ידניות וחשמליות
  • ועוד…

בהחלט ניתן לראות שפתרונות השינוע כיום הם בהחלט הפתרון המושלם עבורכם ועבור העסק שלכם הם יכולים להעניק לכם שקט ולאפשר לכם להרוויח יותר ובכך לפתח את העסק. הכי חשוב שתדעו שציוד הרמה אינו יקר ובעלות חד פעמית אתם יכולים להרים את העסק שלכם גבוהה.

שיהיה בהצלחה.