פרגולות לכל העונות של השנה

יש הרבה מאוד מבנים שונים בעולם שלנו המשמשים למטרות שונות ומגוונות אך כמעט בכל העולם ישנו מבנה קלאסי של הפרגולה. מקור מבנים אלו הוא עתיק ביותר ובעבר היו נבנים לרוב מביטון או מחומרים בעל משקל וכוח רב. היום ניתן להשיג מוצרים אלו עשויים מפלסטיק שניתן לפירוק ולשימוש חוזר בכל עת, עץ, אלומיניום וחומרים נוספים.

כאשר אנו מדברים על פרגולות, מדובר על מוצרים אשר ניתן להשתמש למטרות רבות כגון: טקס חתונה, מבנה סגור במסעדה, מוזיאון אשר נמצא בשטח פתוח ויש מקום בו המבקרים יכולים לשבת ולהנות מהנוף .

מוצר זה נחשב קלסי ומאוד אופנתי אשר תופס תאוצה בשנים האחרונות ומדי שנה יש יותר ויותר הזמנות מבעלי עסקים אשר מתמחים בתחום.

פרגולות בקיץ:

בתקופת הקית מאוד חם, ומוצרים הללו יוצרים צל שמאוד יכול להיות נעים לכל אדם ובכל מקום

פרגולות בחורף:

יש המון מסעדות, בתי קפה ועסקים נוספים אשר מבצעים סגירת מסעדות ובכך יוצרים חדר בעל חלל נוסף אשר ניתן לפירוק מעט עונה לעונה וקהל הלקוחות יכול לשבת בפנים ולהרגיש את החורף מבחוץ תוך כדאי שהוא נמצא במקום חמים ונעים.

מדי שנה צרכנים רבים רוכשים את המוצר האיכותי זה וכל אחד בוחר לבנות אותו מחומרים אחרים. כל חומר יוצר מראה שונה וכמובן העלויות הם שונות ובהתאם לסכום שהלקוח מוכן לשלם. ניתן לבנות את המבנה הזה מכל חומר קשיח שיש בטבע אבל ישנם כמה חומרים סטנדרטים שהזכרתי מקודם.

העתיד:

בשנים הקרובות אנחנו נוכל לראות מוצרים נוספים מעבר הדברים הקלאסיים שמוצאים ללקוחות, הסיבה היא תחרות הקיימת בשוק צפוף זה וגם הלקוחות מחפשים חידושים כל הזמן. רוב האנשים רוצים דברים מיוחדים שאין לאף אחד לרוב מדובר על מבנים מיוחדים שלפני הבניה יש צורך ייעוץ עם אדריכל מומחה בתחום.

בסופו של דבר לא כל מוצר מתאים לצרכים שלנו וצריך לעשות לא רק שכר שוק אלה בדיקה מה הצרכים לפני ביצוע הזמנה בפועל.

נישואי תערובת במאה הקודמת

במשך שנים רבות העם היהודי סובל מרדיפה ושנאה ברמה הבין לאומית. במלחמת העולם השניה היו המון יהודים אשר נפגעו אנושות ויכול להיות שללא המלחמה האכזרית, לא הייתה היום מדינת ישראל על המפה. לפני כל המלחמה היו הרבה מאוד יהודים אשר חיו בגולה והיו מבצעים נישואי תערובת. בזמן המלחמה כאשר הגרמנים הגיעו למקומות בהם חיו בעל ואישה או יותר נכון אישה גרמניה שהתחתנה עם יהודי וחיה איתו באושר ועושר הייתה להם בעיה להמשיך את החיים ביחד.

תדמיינו את עצמכם, מסיבות אישיות וכנראה לא נכונות החלטת להתחתן עם גויה ובאמצע תהליך של מלחמה, הממשלה שלכם אומרת שלא רק שאתם חייבים להתגרש ולפרק משפחה אלה לעזוב לתמיד את הבן או הבת זוג ולהתחיל את הלחיים מחדש. שלא נשכך שהיו המון יהודים  אשר היה להם כבר בית וילדים ועכשיו הכל  מתחיל מהתחלה. לאחר ביטול זכויות הם חייבים לעזוב את החצי השני ולוקחים אותם למקום לא ידוע, מדובר על מצב קשה ביותר שלא ניתן לתאר במושגים של היום.

בזמן מלחמת העולם השניה, היו המון נישואי תערובת בכל אירופה, מלחמה השפיעה מאוד על כמות הנישואים האלו והיה צמצום רב בקרב הזוגות המעורבים כגון יהודים עם גרמנים ועמים אחרים בכל המדינות בהם הצליחו הגרמנים להיכנס. כמובן  שכל התהליך התחיל בגרמניה ולאט עם הזמן התפשט לעבר כל המקומות שהצליחו הנאצים לכבוש בזמן המלחמה.

במלחמה היו הרבה מאוד קורבנות מהצד היהודי אבל אסור לשכוח גם את העמים האחרים שעברו גם סבל רב ביותר. לא נראה שלעולם גרמניה תצליח להתנצל בפני היהודים על האבל שעברו במזמן ההוא.

עד היום ניתן לראות המון משפחות מעורבות באירופה גם לאחר המלחמה. היום המצב נראה פחות מסוכן אבל תמיד היהודים נמצאים עם היד על הדופק. אף אחד לא היה יכול לדמיין שיקראו אסונות וסבל אנושי רב בזמן ההוא וצריך תמיד לא לסגור את העיניים ולהיות מודעים לסכנות היום יומיות בעולם. לצערנו הרב ליהודים אין מקום בטוח בעולם כולו וישנה רדיפה תמידית תחתיה אנחנו חיים. ניתן רק לקוות שיקרה נס והעולם יהיה סובלני ויפה יותר ממה שהוא היום.

מספרת כלבים בעיר

כל חיי אני אהבתי בעלי חיים החל מכלבים וחתולים אבל אף פעם לא היה לי. היום הגעתי לגיל 18 ואני מתכוונת לקנות חתול פרסי מהמם. אני מתלבטת מאוד בין רכישה של כלב או חתול ואני כולי בתקווה שהבחירה תהיה נכונה. אולי זה נשמע מצחיק אבל הסיבה המרכזית לבחירה של החיה מזן הפרסי, שאין צורך לקחת אותה למספרה אלה רק במקרים מיוחדים.

לחברים שלנו היה כלב מהם, אבל לחיית מחמד זו חייבים לתת יחס והרבה מאוד. קודם כל צריך להוציא אותו מהבית פעמיים ביום לקנות לו הרבה מאוד ציוד חשוב וכמובן ללכת אל מספרת כלבים על מנת לעצב ולספר את הפרווה.

כלבים נותנים הרבה מאוד יחס ואהבה לעומת החתולים אבל הם גם מצפים לקבל הרבה מאוד בחזרה. כאשר אתה חוזר הבייתה הוא קופץ עליך בשמחה רבה ומציג את אהבתו וגעגועים. במקרה שמדובר על כלבלב קטן שקבלתם אותו כאשר היה גור הוא יכול לחשוב שאתם האמא והאבא שלו ובעצם כל עולמו. הוא אוהב אותכם ללו תמורה אבל זה לא אומר שלא צריך לטפל בו היטב.

טיפול במספרת כלבים הוא חובה לכלבים אשר יש להם הרבה פרווה על הגוף. יש מקרים שהיא יכולה להסתיר להם את העיניים וז ה מקשה על החיות בפעולות בסיסיות ביום יום כגון: ריצה, משחק ועוד.

צריך לחשוב היטב לפני הקניה, האם יש לכם מספיק זמן להגדיש לבעל חיים?

אם התשובה היא כן אז הכל פתוח והבחירה היא שלכם בלבד. אבל מי שלא בטוח כדאי לו לוותר על הרעיון. בעל חיים במשמעות של המילה – חי ונושם ויש לו רגשות בדיוק כמו אצל בני אדם לכן הזנחה לא תתקבל על הדעת.

אם אתם החלטתם לקחת, תתנו כמה שיותר מעצמכם ותהיו בטוחים שאתם תקבלו הרבה יותר מהצד השני שנראה לפעמים שתפקידו בעולם רק לאהוב ולדאוג לבעלים.

פתיחת סתימות – בעיות באינסטלציה

במשך כמה ימים לא ירדו אצלינו  מים במקלחת. ניסינו את כל סוגי החומרים המשמשים לפתרון של פתיחת סתימות אבל שום דבר לא עזר. ישנו חומר מצוין שעוזר גם להסיר שומנים ובין היתר מטפל בסתימה אבל הפעם הזו לא עזר.

כאשר קורה מצב שלא יורדים מים במקלחת, קודם כל לא צריך להיבהל. יכול להיות שהצטברה פסולת לאחר תקופה מסויימת והיא זו שלא נותנת למים לעבור. במקרים נדירים יש בעיה בצנרת כגון שבר וזהו מצב הרבה יותר מסובך ולפעמים דורש אפילו להרים בלטות במקלחת.

  • כאשר רוצים לבצע פתיחת סתימות, מומלץ לפני התהליך לבדוק את הדברים הבאים:
  • האם ישנה פסולת שחוסמת למים מעבר חופשי לצינורות הביוב.
  • כדאי לנסות חומרים אשר מסירים שומנים ועוזרים בבעיות של סתימה בבית
  • להשתמש במוצרים כגון פומפה אשר מצליחה ליצור לחץ על אזור הסתימה ובמרים רבים פותרת את הבעיות

כאשר לא מצליחים בכל השלבים שהוזכרו כרגע כדאי להזמין חברה מקצועית שתטפל בבעיה בצנרת.

אין ספק כאשר אין לנו אפשרות להשתמש במקלחת או בשרותים חייבים דחוף לטפל בבעיה ואין כאן וויכוח כי מדובר על מקרים חשובים שדורשים טיפול מיידי.

ישנם אנשים שמנסים לפתור את הבעיה בעצמם ולבסוף יוצרים נזק גדול מאוד שלא היה קודם לכן.

בעיות של אינסטלציה יכולות להיות מורכבות מאוד ודורשות מיומנות רבה . רוב המקרים מומלץ לא לבצע תיקון בצנרת בלי עזרה של עובד מקצועי בתחום. אפשר להתאפק כמה ימים עד הגעת מומחה לבית או במקרים מסויימים הוא מגיע אפילו באותו יום לטיפול בתקלה לכן אין בעיה מבחינת הזמן שמטפלים בתקלה של הצנרת.

מצב של סתימה קורה כמעט לכל אחד ולפחות פעם בחיים לכן אין מה להתרגש מהבעיה. תמיד יש פתרון וזהו מצב לא נעים אסבל זמני ביותר שמסתיים תמיד בהצלחה. לפעמים הסבלנות משתלמת, טיפול על ידי מומחה מונע בעיות נוספות בצנרת שיכולות להיווצר בעתיד.

אופנת גברים – חולצות פולו

בעלי מאוד אוהב חולצות מכופתרות שעשיות מבד כותנה ואני קונה לו כל כמה חודשים על מנת שילך בבגדים יפים וחדשים לעבודה. ישנם גברים שפשוט לא חושבים כלל על אופנה וביגוד ואם אף אחד לא ידאג להם, הם פשוט לא ידאגו לעצמם וילכו שנים רבות באותם הבגדים.

רוב הגברים אוהבים חולצות פולו קלאסיות שמתאימות למטרות רבות החל מלבוש יום יומי לעבודה עד משחקי ספור ואפילו יציאה בסופי שבוע. אז מה כל כך מיוחד בחולצות האלו?

רוב הפעמים עשויות מבד כותנה שהוא מאוד נעים ונוח ואפילו קל לגיהוץ רוב הזמן בעלי זה שעושה את העבודה הזו לכן הבד מאוד חשוב לא רק על מנת להרגיש מגע נעים על הגוף בלבד.

כל פעם שאני מחפשת לרכוש חולצות פולו, חשוב מאוד מה המרכיבים של המוצר. יש בדים מסוימים שלא רק קשים להיגוץ אלה גורמים בנוסף לחלק מהאנשים גירוד ואלרגיה על הגוף והם חייבים ללבוש כותנה 100%.

כאשר הייתי בחנות הבגדים, ראיתי חולצה אשר הייתה מורכבת מכמה בדים אך בעיר לייקרה. מאוד אהבתי את העיצוב אך לא ביצעתי רכישה כי בן זוגי לא ירצה ללבוש אותה לכן התעקשתי למצוא משהו אחר. לאחר סיבוי שופינג בכמה קניונים מצאתי דגם של חברה שהוא אוהב וקניתי כמה צבעים שונים. הוא תמיד אומר לי – "אם יש משהו יפה ובמבצע, תקני בכל הצבעים " וכף עשיתי בדיוק. הגעתי הבייתה והוא חזר מוקדם מעבודה והראתי לו את הקניה אשר שמחה אותו מאוד. כל המוצרים שקניתי בזמן טיול בקניון התאימו לו באופן מושלם והוא גם שמח שרכשתי כמה צבעים שונים מכל דגם.

לא כל יום ניתן למצוא מה שאנחנו אוהבים. לכן כאשר יש בפנינו הזדנות למצוא משהו מתאים, כדאי לקנות בכמה גוונים שונים.

איטום ורטיבות בחורף

כל הקיץ לא טיפלנו בגג שלנו ויש כרגע בעיה רצינית. לא כדאי להזניח את הגג שלכם כי כאשר החורף מגיעה יש בעיות שונות כגון: רטיבות או נזילת מים בתוך הבית.

בקיץ האחרון בדקנו ונמצא שיש לנו סדקים בגג אשר יכולים ליצור מצב בו מי הגשם גורמים לתופעת הרטיבות וזה יכול להיות מאוד לא נעים. קודם כל מעבר לתחושה של מים בבית יש גם קור חזק מאוד. בחורף הטמפרטורה יורדת והמים שחדרו אל תוך קיר הבניין מתקררות בגלל המזג אויר הקר ויוצרות לחות בטוח הבית וכתוצאה מזה מאוד קר ולא נעים.

כדאי לבצע איטום גגות לפני שיהיה מאוחר, תהליך זה עושים לרוב לפני הגשם הראשון על מנת לחסוך את החוסר נעימות שתארתי קודם לכן. תהליך זה אינו קשה אך דורש עובדה אינטנסיבית על ידי מומחים לאיטום.

רוב הפעמים משתמשים בזפת ויריעות ביטומניות אך ישנם מקרים שאפשר לפתור בעיות רטיבות על ידי שימוש בסיליקון בלבד כאשר יש סדקים קטנים.

צריך להזמין חברה שמתמחה בעבודה זו מכיוון שאסור לפספס כל נקודה אשר יכולה להיות מאוד קריטית בזמן שהגשם יורד.

אין ספק שחובה לבדוק היטב את גג הבניין לפני החורף במיוחד כאשר מדובר בבית פרטי או דיירים שחיים בבניין בקומה האחרונה. אומנם בשנה האחרונה אין כמעט גשם אבל גם יום אחד יכול להוביל לבית מלא במים וברטיבות בקירות.

לפני שמזמינים חברה אזר תעשה את העבודה, תבדקו כמה זמן אחריות אתם מקבלים לפני חתימת העסקה. עי אנחנו חתמו על מסמכים ועשינו את כל העבודות הדרושות על מת למנוע את הביות שתיארתי מקודם, ואחרי תקופה של 4 חודשים היתה לנו בעיה וזה לא היה באחריות שכתובה בחוזה רק 3 חודשים בלבד.

נושא של אחריות חשוב לא פחות מאשר העבודה המתבצעת בפועל. כי יכולים להיות הרבה בעיות בדרך וכדאי לדעת את זה לפני שמקבלים אחריות קצרה ולא יעילה. עדיך לשם הרבה יותר ולקבל גם הרבה מאוד תמורה לעומת חסכון שפוגע בסופו של דבר בלקוחות עצמם

קורס מקצועי בתחום בניית ציפורניים

 

כאשר החלטתי ללמוד מקצוע שקשור לתחום טיפוח ויופי היה לי התלבטות קשה מה לבחור. יש אצלינו במשפחה כמה מעצבי שיער אשר עובדים במקצוע זה הרבה מאוד שנים. אני עדיין לא יודע מה לבחור,

 יש כמה נושאים שמעניינים אותי:

עיצוב שיער,טיפוח העור, מניקור ופדיקור, בניית ציפורניים ועוד.

רוב הסיכוי שאני הולך לבחור בנושא הציפורניים מכיוון שזהו תחום מאוד מבוקש ויש לי קרובת משפחה אשר פתחה מכון יופי ויש שם המון דרישה לעבודה הזו.

ישנו בית ספר אשר מתמחה בתחום הטיפוח ומעביר קורס בניית ציפורניים שבאמצעותו ניתן ללמוד הרבה מאוד חומר תאורתי וגם מעשי שלאחר מכן ניתן ליישם בעבודה עם הלקוחות השונים. ידוי לי שמדובר במקצוע אשר דורש הרבה מאוד דמיון ומחשבה.

אין ספק שנושא זה הוא אחד הבולטים ביותר גם בתעשיית האופנה. יש המון חברות שמוכרות לקים מיוחדים וישנם חידושים כל הזמן בתחום זה. על מנת להיות מצליח בתחום זה צריך ללכת מדי פים לחנויות ולהתעדכן בכל המוצרים השונים אשר מוצגים על המדפים לקהל הרחב.

צריך לבנות סגנונות מיוחדים בתחום, כי הלקוחות דורשים רוב הזמן ביצוע עבודה מיוחדת שלא נראתה לעין במקומות אחרים. זה נכון שיש נשים שעושות בניה קלאסית ולא מסובכת וכל מה שהן עושות זה טיפוח הציפורן על מנת לשמור על בריאותה. אבל יש גם קהל לקוחות גדול אשר מבקש עיצובים מיוחדים אשר ניתן ללמוד רק בקורס למומחים בתחום. יש המון שיטות ורובן לא קשות מדי לביצוע אבל עדיין חובה ללמוד את השיטות על מנת לעסוק ביצירה ייחודית זו אשר עוסקת בציפורן.

אם בעבר עשינו קורס זה ועברו כמה שנים טובות, צריך להתעדכן מכיוון שיש חידושים כל הזמן בתחום אשר חובה  לדעת על מנת להציג לבחירה ללקוחות כאשר מגיעים לעסק. גם אם רוה הלקוחות יבקשו משהו ספציפי עדיין חשוב להראות מגוון רחב כי זה מראה על איש או אשת מקצוע אשר מבינים בתחום הטיפוח.

הובלות בירושלים – החלטה חשובה

 

ניתן לחלק את הישראלים ל-2 חלקים אלו שאוהבים את ירושלים ולאלו שלא. מי שנולד בירושלים יודע שעיר זו נותנת את התחושה האמיתית של הבית בישראל אבל ישנה קבוצה לא קטנה של אנשים שבשבילם ירושלים היא סוג של מוזיאון ויוצרת אצלהם תחושה של כבדות ומקום נוח לטייל אך לא לגור.

החלק שאוהב את העיר, זהו הצד בו נמצאת משפחתי, בשבוע הבא אנחנו רוצים לעבור לעיר זו ויש לנו צורך להעביר דירה מרעננה. אנחנו מחפשים חברה אשר תעשה את המעבר בדרך הפשוטה והקלה שקיימת.

כאשר החלטנו להזמין שירותי הובלות בירושלים, היה לנו חשיבות עליונה שכל תכולה של הדירה יעבור בהצלחה ללו כל פגיעה בציוד שיש ברשותנו. כאשר מזמינים שרות זה, כדאי לבחור חברת הובלות אשר מתמחה באזור זה והסיבה לכך כי עיר זו מאוד מורכבת לנסיעה ונהג שלא מכיר היטב את הרחובות יכול להסתבך בקלות.

מבחינה ביתחונית, לא כדאי לנסוע למקומות שלא מכירים כי ישנה מטיחות באזור זה לכן נהג בעל ניסיון יודע בדיוק את המסלול ללא כניסה לכפרים שאין צורך לבקר בהם בדרך.היו מקרים בהם היה שימוש של ניווט לוייני בעיר, אך הנהגים הסתבכו מכיוון שהציוד לא עבד טוב.

כדאי לבחור חברה שיש לה ניסיון רב וכמות נכבדת של ממליצים על תהליך ההובלה כי לנתונים אלו יש משמעות, יש היום אפילו מקומות בהם העסקים קודם כל אומרים ללקות שיש להם המלצות וניתן לראות בקלות.

בסופו של דבר,

לא כל יום מעבירים דירה ממקום למקום לכן כדאי מאוד לעשות את התהליך בצורה נכונה אשר תוביל להצלחה מרובה של כל העברה של הציוד שלכם. כדאי לתאם מראש כמה ימים את השעה שהמובלים יגיעו ולעזור להם גם בעיטוף ואריזה של מוצרים אשר לא כבדים וניתן לעשות בעצמכם.

נייק – אופנה וספורט

 

נעלי נייק שונות מאוד מרוב המוצרים אשר קיימים היום בשוק האופנה והספורט. חברת נייק מתמחה בבולמי זעזועים אשר תורמים לבריאות של האדם ובנוסף בעלי עיצוב מרהיב ביותר. כל אחד יכול לראות בקלות בחנויות נייק ברחבי העולם, כמה שהחברה משקיעה במוצריה הנהדרים אשר מתאימים לכולם. יש המון סגנונות וכל אחד יכול למצוא את הדגם המתאים ביותר על מנת לקבל תחושה נפלאה ביום יום.

נייק לשעות הערב:

חברת נייק התחילה להתמחות בשנים האחרונות בנעליים מעוצבות למטרות נוספות מחוץ מספורט בלבד. ניתן למצוא בקלות בגדים ונעליים בעלות מבנה עיצובי מיוחד ביותר אשר מתאים לאופי שלכם. קווי המוצרים המיוחדים של החרה, לא רק מעוצבות יפה אלה בריאות מאוד להליכה יום יומית וספורט גם אם המטרה העיקרית שלהם זה לבוש אופנתי בלבד

היום יש המון דגמים שפשוט קשה להחליט מה לקנות, וכל כמה ימים יוצאים דוגמאות נוספות. מדובר על סביבה תחרותית ביותר אשר פונה לקהל צרכים רחב ביותר אשר מעריץ את המותג האיכותי כבר למעלה מ- 20 שנה.

החברה פונה לזירות שונות אבל יש דגש נרחב על קהל הצעיר, בני נוער שמצפים באופן קבוע לחידושים מהחברה העולמית. בדיוק כמו מוצרי אופנה של חברות אחרות, נייק נחשבת היום למובילה ביותר בתחום הספורט אלגנטי.

אין אחד או אחת שלא מכירים את המוצג הידוע אשר כבש את ליבנו  כבר לפני הרבה מאוד שנים ועדיין נמצא בחזית התחרות בתחום הלבשה והנעלה ספורטיבית בשילוב אלמנטים של סגנון האלגנטי. אין ספק שהמותג מצליח מאוד ולמרות התחרות הגבוה הוא מצליח להביס מתחרים רבים שמנסים להחליפו או לפחות להיות כמוהו. קשה להאמין שישנה חברה שתוכל לפגוע בהכנסות של חברת ספורט/אופנה כל כך גדולה ואיכותית אשר נבנתה בהדרגה ובתהליך ארוך ומחושב.

נייק היא סמל סטאטוס אשר מציג אלמנטים ספורטיביים בשילוב טעם אלגנטי עדין שפונה ללב של צרכנים רבים בכל העולם.

ניסור בטון

לפני  כארבע חודשים הזמנו חברה אשר מתמחה בניסור וקידוח בבטון וברזל. הסיבה היא, רצינו להרחיב את חלל הסלון בבית הפרטי שלנו. אין ספק שמדובר על עבודה קשה מאוד שקללה שלושה עובדים והתבצע במשך יומיים סביב השעון.

הסלון החדש:

בעקבות עבודת ניסור בטון, הבית נראה באופן שונה לגמרה ואין ספק שהניסור עוזר לפתוח חלל של החדר כך שבסופו של התהליך יש יותר מקום פנוי. הורדנו בבית קירות של חדר שהיה מחובר לסלון. ובסופו של דבר יש הרבה יותר מקום. גם ככה מדובר על חדר העבודה שלא היה בשימוש. בסיום של התהליך ניתן להגיד בבירור כי חשוב מאוד לבחור חברה אמינה שתעשה את עבודת הביטון בדרך האיכותית ביותר.

אין ספק ששינוי מבנה תורם מאוד לבית החדש, ורק נשאל לשאול את השאלה – למה לא עשינו את זה לפני עשר שנים?

אנשים יכולים להתלבט פעמים רבות לפני מימוש החלטה חשובה בחיים אשר משפיעה לטובה כאשר היא מתבצעת ברגע האחרון. לא מעט אנשים סיפרו לנו, שפחדו לעשות שינוי במבנה של הבית הקיים ורק לאחר שנים החליטו לעשות שינויים דרסטיים אשר שיפרו משמעותית את רמת החיים באותו בית. לפעמים ניתן לשנות את מבנה הדירה על ידי כמה פעולות ניסור שונות ואין צורך לרוץ ולקנות דירה חדשה כבעצם תמיד ניתן לשפר את המצב הנוכחי.

ניסור בשעות היום:

את עבודות השיפוץ השונות, מומלץ לעשות בשעות הבוקר ועד הצהריים. בזמן זה רוב האנשים נמצאים בעבודה והרעש לא אמור להשפיע לסביבה. לפני תחילת תהליך הניסור ושינוי מבנה, כדאי להתייעץ עם קבלן שיפוצים אשר ביצע בעבר פרויקטים דומים ואולי אפילו יש לו תיק עבודות להצגה.

דירות קטנות:

חברת איקאה מציגה פעמים רבות, איך ניתן לבנות חדר יפה ובעל אלמנטים רבים ללא שיפוץ המבנה, לכן מומלץ לראות דגמים של חדרים לפני ביצוע שינוי המבנה בבית פרטי או בדירה.